Apartmány v Târgu-Mureş

Potřebujete ubytování v Târgu-Mureş ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Târgu-Mureş. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Târgu-Mureş má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Apartament Trandafirilor 

Foto: Apartament Trandafirilor
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Boasting garden views, Apartament Trandafirilor provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.8 km from "Mureșul" Sports and Recreation Complex. It has city views and free WiFi.


2. Apartment Marley 

Foto: Apartment Marley
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Marley offers accommodation in Târgu Mureș an easy drive to the city centre. Guests benefit from balcony. Free WiFi is offered throughout the property.


3. Pension Tip-Top StarStarStar

Foto: Pension Tip-Top
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
86 %

Set in the city of Târgu-Mureș, Pension Tip-Top has an on-site outdoor pool, à-la-carte restaurant with a bar, a 24-hour reception, and free WiFi in all areas. All accommodation units at the Tip-Top Pension come equipped with a TV.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba25 - 25 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby25 - 32 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby25 - 32 RON za noc
Apartmá
osoby41 - 41 RON za noc

4. Apartament Stoica 

Foto: Apartament Stoica
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Located a few steps away from the centre of Târgu-Mureş, this apartment features a terrace. Free WiFi is offered throughout the property. There is a living room that opens to a balcony with city views, and cable TV is provided.


5. Casa Design 

Foto: Casa Design
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Casa Design is an apartment with a fully-equipped kitchen in Târgu-Mureş. It features a terrace, a shared lounge, garden views and free WiFi throughout the property.


6. Klaudia apartment 

Foto: Klaudia apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Klaudia apartment is an apartment centrally located in Târgu-Mureş, 3 minutes walk from the city centre. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen.


7. Apartament Dani 

Foto: Apartament Dani
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Târgu-Mureş in the Mureş region, Apartament Dani has a balcony. Housed in a building dating from 1998, this apartment is 6 km from the "Mureșul" Sports and Recreation Complex.


8. Bauer Apartment 

Foto: Bauer Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Featuring garden views, Bauer Apartment is situated in Târgu-Mureş, around 5 km from "Mureșul" Sports and Recreation Complex. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.

Pokoje

Apartmán s terasou
osob87 - 145 RON za noc

9. Transylvania Apartment 

Foto: Transylvania Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Set in Târgu-Mureş in the Mureş region, Transylvania Apartment features a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. This 3-bedroom apartment includes 2 bathrooms equipped with a bath and free toiletries.


10. Apartament Diana 

Foto: Apartament Diana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartament Diana, a property with a casino, is located in Târgu-Mureş, 5 km from "Mureșul" Sports and Recreation Complex. This apartment also features free WiFi. This air-conditioned apartment features 1 bathroom with a bath and a shower.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: